Płyty betonowe

Płyty betonowe znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Ich surowy charakter występuje w wielu aranżacjach współczesnej architektury. Jest stosowany i polecany przez architektów i zadowolonych użytkowników.
Produkowane przez nas płyty formatu 120×60 cm mają grubość 10mm i ważą około 16kg. Zastosowany do ich produkcji beton GRC z dodatkiem włókna szklanego nadaje płycie cechy elastyczności. Pomaga to w ich montażu i niwelowaniu błędów.
Proponujemy Państwu płyty w 4 podstawowych kolorach oraz w wersji gładkiej lub z porami. Naturalną cechą płyt betonowych jest ich zmienność kolorystyczna, nieregularne rozłożenie porów, smugi, ewentualne przebarwienia. Cechy te nadają każdej płycie indywidualizm i podkreślają cechy zastosowanego do ich produkcji materiału.
Standardowo, bez dodatkowych opłat, oferowane przez nas płyty są zabezpieczane za pomocą impregnacji środkiem hydrofobowym. Proces ten pozwala na zastosowanie płyt na zewnątrz budynków lub w  pomieszczeniach narażonych na dużą wilgotność. W przypadku zastosowania płyt w miejscach narażonych na częste zabrudzenia istnieje możliwość zabezpieczenia płyt lakierem. Taką usługę także wykonujemy dla naszego klienta.
Prócz oferowanego przez nas standardowego wymiaru możemy wykonać dla Państwa płyty w innych rozmiarach i kształtach.

Kolorystyka

Rozmiar

Kolorystyka i Struktury